Drone İHA insansız hava aracı tabiriyle kumanda edilebilinir RC yani radyo kontrollü araçlarla yapılan havadan fotograf ve video çekimidir.

Çekimde  kalite arıyorsanız bilmeniz gereken ilk unsur havadan çekim yapacak cihazın kalitesi değildir. Asıl kalite havadan çekim yapılacak alanda  uçan pilotun sergileyeceği pilotaj ve çekim sonrası yapılacak edit ve renklendirme çalışmasıdır.  Ehliyeti olan ama spor araba kullanmayan birinden ferrariyle alan rekorunu kırmasını beklemek iyimser bir yaklaşım olur. İşin doğrusu kadraja hakim konuyu iyi anlayan ve projenizi açıklayacak görsellerle doğru renklendirecek gerekirse seslendirme aşamalarını hesaplayan işin mutfağında  olan bir pilot  çekiminize değer katacaktır. Bu aşamadan sonra  en kaliteli kamera değil havadan çekim yapılacak alana en uygun özellikte  cihaz gene Ferrari örneğini verelim arazide  bu araçla gitmeye çalıştığınızı hayal edelim. sonuç hayal kırıklığı olacaktır.

havadan çekimde Araç seçiminde kameranın büyüklüğü değil uygunluğu asıl olandır. Dar alanlar için phantom 3  4 serisi pro araçlar iç mekan yakın çekimler için Phantom 4 Serisi dronlar  reklam çekimleri için büyük kamera taşıyan drone araçlar seçilmelidir.

Ankara Havadan Drone çekim olarak bizler projenize en uygun cihazla sizleri riske atmadan , Faiş fiyatlar istemeden söz verdiğimiz günü rezervasyonu atlamadan yedek cihaz, alternatif pilot seçeneğiyle kurumsal olarak çalışan bir firmayız. Sümer Web Reklam Tanıtım Havadan Çekim olarak Ankara bölgesinde lisanslı pilotlarla size hizmet veriyoruz. Bizden aldığınız hizmet tamamen kurumsal içeriklidir. Bizden de fiyat alın çekim günü ulaşılamayan aksaklıklara neden olanlarla aramızda büyük fiyat farkları yoktur. Fiyat için Tel:+905055065766 arayabilir whatsapp ulaşabilirsiniz.
Ankara drone havadan çekim, Drone kiralama, Flycam,havadan çekim
Amp için tıklayınız

sinan

Recent Posts

Sadi Tarım Kimdir

Sadi Tarım Kimdir Uzun yıllardır doğru iletişim, iletişim yönetimi, reklam ve reklam konsepti yaratımı konularında…

2 sene ago

Ardahan Drone Kiralama

Sümer Web Reklam Tanıtım Havadan Çekim ekibi olarak Ardahan İli ve tüm İlçelerinde Ardahan Havadan…

2 sene ago

Drone ile Haritalama

drone ile arazi ölçümü,drone ile harita yapımı,drone ile halihazır,fotogrametri drone,drone haritalama,fotogrametri drone fiyatları,harita drone fiyatları,insansız…

2 sene ago

Drone ile Lidar

drone ile birlikte, kullanılan RTK cihazıyla çok hızlı bir şekilde lidar görüntüleri işleyebilir ve paydaşlar…

2 sene ago