Ankara Havadan Çekim – Ankara Havadan Görüntüleme – Ankara Drone Kiralama Altındağ’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme havadan video ve fotoğraf çekimi tanıtım filmi için lisanslı pilotlarımız uzman ekibimizle size hizmet etmeye hazırız.

Ankara Tanıtım Filmi Çekimi,prodüksiyon şirketleri Ankara,kurumsal tanıtım filmi çekimi Ankara,prodüksiyon,profesyonel video çekimi Ankara ,kamera çekimi Ankara,tanıtım videosu örnekleri Ankara film,prodüksiyon,ürün tanıtım videosu

Tel:+905055065766

Drone ile Havadan Çekim

Firma Havadan Tanıtım havadan çekim Ankara,drone kiralama Ankara kiralık drone,drone kiralama fiyatları,drone ile çekim,drone kamera çekimi,Ankara drone cekimi,drone çekim fiyatları için çekinmeden arayın yardımcı olalım Tel: 0505 506 5766

Tel
İletişim

Düşük bütçeli projelerinize desteğiz

Konya Drone kiralama için en makul fiyatları veriyoruz. Makina parkımızda Dji inspare 2 ,Dji inspare Pro,Dji P4 Pro,Dji Mavic Platinum ,Dji Mavic White Pro ,Dji S1000 olmak üzere Konya’da altı adet pro serisi drone bulunmaktadır. Türkiyenin pek çok noktasında kiralam hizmeti vermekteyiz. İstanbul,Ankara ve bodrum da şubelerimiz çoğu şehirde ise temsilcilerimiz bulunmaktadır. Siz de alanından uzmanlaşmış ,Reklam tanıtım için kadraj bilgisine sahip deneyimli pilotlarımızla projeniz için bizi tercih edin. Drone Kiralama,Ortofoto,2D-3D haritalama,Kübaj hesapları dahil pek çok alanda iş gören dronları hayatınızı kolaylaştırmak için kullanın zamandan kazanın.

Tel
İletişim

Çalışmalarımız

Çalışmalarımız

Çalışmalarımız

iletişim

Konya Drone Kiralama

Drone kiralama tüm Türkiye tam hizmet

Drone kiralamk mı istiyorsunuz portföyünüzün veya ürününüzün firmanızın tanıtımı çiçin ihtiyaç duyduğununuz  tüm çözümler size destek olmaya hazırız.

iletişim