İnşaat Havadan Çekim Ankara

İnşaat ve proje alanınızın havadan dron kullanarak çekimlerini inşaat gelişim raporlarını tutmak amacıyla periyodik çekimlerinizi yaparız dilerseniz müşterilerinize projenizin 3D max çizimlerinizi gerçek görüntülerle birleştirerek anlatabiliriz. İstekleriniz için ve daha fazlası için projenize değer katmaya hazırız. Bina cephe giydirme için  gerçek alan ölçülerini drone kullarak çıkartabiliriz.

Tel
İletişim

Düşük bütçeli projelerinize desteğiz

Ankara Drone kiralama için en makul fiyatları veriyoruz. Makina parkımızda Dji inspare 2 ,Dji inspare Pro,Dji P4 Pro,Dji Mavic Platinum ,Dji Mavic White Pro ,Dji S1000 olmak üzere Konya’da altı adet pro serisi drone bulunmaktadır. Türkiyenin pek çok noktasında kiralam hizmeti vermekteyiz. İstanbul,Ankara ve bodrum da şubelerimiz çoğu şehirde ise temsilcilerimiz bulunmaktadır. Siz de alanından uzmanlaşmış ,Reklam tanıtım için kadraj bilgisine sahip deneyimli pilotlarımızla projeniz için bizi tercih edin. Drone Kiralama,Ortofoto,2D-3D haritalama,Kübaj hesapları dahil pek çok alanda iş gören dronları hayatınızı kolaylaştırmak için kullanın zamandan kazanın.

Tel
İletişim

Çalışmalarımız

Çalışmalarımız

Çalışmalarımız

iletişim

Drone kiralama tüm Türkiye tam hizmet

Drone Kiralama KONYA ilinde Dron kiralama havadan çekim,Reklam tanıtım,Fabrika tanıtım filmi,Prodüksiyon,Havadan çekim, hizmeti için bize ulaşın Ahırlı’da Dron kiralama havadan çekim,Reklam tanıtım,Fabrika tanıtım filmi,Prodüksiyon,Havadan çekim, hizmeti için bize ulaşın Akören’de Dron kiralama havadan çekim,Reklam tanıtım,Fabrika tanıtım filmi,Prodüksiyon,Havadan çekim, hizmeti için bize ulaşın Akşehir’de Dron kiralama havadan çekim,Reklam tanıtım,Fabrika tanıtım filmi,Prodüksiyon,Havadan çekim, hizmeti için bize ulaşın Altınekin’de Dron kiralama havadan çekim,Reklam tanıtım,Fabrika tanıtım filmi,Prodüksiyon,Havadan çekim, hizmeti için bize ulaşın Beyşehir’de Dron kiralama havadan çekim,Reklam tanıtım,Fabrika tanıtım filmi,Prodüksiyon,Havadan çekim, hizmeti için bize ulaşın Bozkır’da Dron kiralama havadan çekim,Reklam tanıtım,Fabrika tanıtım filmi,Prodüksiyon,Havadan çekim, hizmeti için bize ulaşın Cihanbeyli’de Dron kiralama havadan çekim,Reklam tanıtım,Fabrika tanıtım 

iletişim

Pasifik İnşaat ve Emlak Konut iştirakiyle Türkiyenin en büyük projesinin yapıldığı alanları çektik. Ankara havadan çekimlerimiz inşaat ve yıkım alanlarının havadan fotoğraflanmasında konusunda tecrübeliyiz.

İnşaat Havadan Çekim Ankara Ankara Havadan İnşaat çekimi. İnşaat ve Binlarınızı tanıtan fotoğraflar ve videolar çekmekteyiz. Sivil Havacılık yeni yönergesi ve Ankara Valiliğinin Ankara bölgesinde uçuş izni uygulması nedeniyle Gerekli izinleri almak için  10 gün süre öncesinden izin  başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederiz. İş veren ve firma olarak sizi herhangi yükümlülük altında bırakmadan lisanslı pilotlarımızla valilikten izin alarak havadan çekim işlerini yapmaktayız. Sorularınız ve merak ettikleriniz için bizi arayın yardımcı olalım
Tel:+905055065766